سرانجام هتک حرمت منشی جوان توسط پزشک

girlدیوان عالی کشور حکم تبرئه مرد دندونپزشکی رو که به تجاوز به منشی جوانش متهم شده بود درست دونست و این مرد به اتهام رابطه حروم به شلاق محکوم شد.

دختر جوونی به نام سحر سه سال قبل به ماموران پلیس شکایت کرد و گفت بوسیله مردی دندانپزشک مورد آزار قرار گرفته.

این دختر گفت: دو ساله که مرد دندانپزشک به من تجاوز می کنه و من از ترسم نمی تونم چیزی بگم اما در آخر عزممو جزم کردم به این ترس پیروز شدم و حالا شاکی هستم.

سحر ادامه داد: چند ماه بیشتر نبود که به عنوان منشی در مطب مرد دندانپزشک استخدام شده بودم. فکر می کردم اون آدم خوبیه و مشکلی با هم نداریم. البته اوایل با من خیلی مهربون رفتار می کرد تا اینکه یه شب به من آبمیوه تعارف کرد.

همه مریضا رفته بودن و تقریبا آخر شب بود و من می خواستم به خونه بروم. مرد دندانپزشک اصرار کرد که  با هم آبمیوه بخوریم و من هم قبول کردم. چند لحظه بعد از اینکه آبمیوه رو خوردیم من دیگه متوجه چیزی نشدم و وقتی به هوش آمدم فهمیدم مورد آزار قرار گرفتیم. وقتی به مرد دندانپزشک اعتراض کردم و گفتم از دستش شکایت می کنم منو تهدید کرد.

دختر جوون مدعی شد در تموم این مدت  مرد دندانپزشک به اون تجاوز می کرد و اون از ترس، سکوت کرده بود. با اعلام این شکایت ماموران پلیس تحقیقات خود رو شروع و از مرد دندانپزشک بازجویی کردن. این مرد مدعی شد چیزی که در موردش گفته شده دروغه.

با این حال پرونده به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد تا بازجوییا در این شعبه ادامه پیدا کنه. دختر جوون دوباره شکایتش رو در برابر قضات این شعبه مطرح کرد و گفت: مرد دندانپزشک از سال ۸۷ به من تجاوز می کرد و هربار که معترض می شدم تهدیدم می کرد و می گفت منو میکشه. به خاطر همین مجبور بودم سکوت کنم. بعد از دوسال اون منو پیش یه ماما فرستاد و من تحت درمان قرار گرفتم.

قضات واسه اینکه بتونن ادعای این دختر رو بررسی کنن از زن ماما بازجویی کردن. اون گفت دختر جوون به مطبش رفته و تحت معاینه قرار گرفته. این زن گفت: من آشنایی ای با مرد دنداپزشک ندارم و نمی دونم چه بین اون و منشی اش گذشته س.

دختر جوون به من مراجعه کرد و من هم اون رو معاینه کردم و بعد هم رفت. دارویی هم براش تجویز نکردم. این در حالی بود که دختر شاکی مدعی بود زن ماما براش دارو تجویز کرده. وقتی نسخه مورد ادعا بررسی شد، معلوم شد این زن برخلاف ادعایش واسه دختر جوون دارو تجویز کرده.

زن ماما دوباره مورد تحقیق قرار گرفت و این بار گفت: این دختر دچار عفونت شده بود و داروها بخاطر این واسه اون تجویز شد اما من اون رو مورد جراحی قرار ندادم.

این در حالی بود که مرد دندانپزشک بازم منکر رابطه با منشی اش بود. این بار دختر جوون واسه اثبات ادعایش گفت: مرد دندانپزشک جای چند زخم روی بدنش داره و من میتونم با جزییات تموم بگم این زخما کجاس.

وقتی این دختر مشخصات زخما رو گفت و مرد دندانپزشک مورد تن پیمایی قرار گرفت و گفته های دختر ثابت شد، مرد دندانپزشک دوباره اتهامش رو رد کرد و گفت: من زن و سه بچه دارم. شاید خودم در مورد زخم ام صحبت کردم و منشی جوون هم یادش مونده و حالا می خواد از این راه اخاذی کنه. اون چون می دونه من آدم ثروتمندی هستم، می خواد ازم پول بگیره.

بعد از پایان بازجوییا و تشکیل دادگاه هیات قضات مرد دندانپزشک رو از اتهام تجاوز جنسی تبرئه کرد و در اتهام رابطه حروم مجرم شناخت و به ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم کرد.

این رای مورد اعترض مرد دندانپزشک قرار گرفت اما از طرف قضات دیوان عالی کشور تایید شد پرونده واسه اجرای حکم به دادسرا فرستاده شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *