سفر دور دنیا با سه چرخه + عکس

واسه انجام مسافرتای طولانی نیاز از طریق ایه که بشه با اون راحت مسافرت کرد اگه وسیله شما سخت یا قدیمی باشه در طول مسافرت حتما با مشکلاتی روبرو میشین اما بعضیا هستن که دوست دارن با وسیله های عجیب کنن و رکوردهایی رو به نام خود ثبت کنن.

دو معلم انگلیسی یه چند وقت پیش سفری رو به دور دنیا شروع کردن که پایان اون می تونه اسمشون رو وارد کتاب رکوردهای گینس کنه. این دو معلم سفر خود رو از طریق یه سه چرخه بسیار قدیمی انجام میدن و تا به امروز راهی به طول ۳۷ هزار کیلومتر رو طی کردن.

“ریچارد سیرس” و ” خوب گوگ” دو معلمی هستن که این روزا درزمان سفر خود در پرو هستن، سال گذشته سفر خود رو شروع کردن و حالا بیشتر از ۳۷ کشور دنیا رو طی کردن. اونا به دنبال اون هستن تا رکورد خود رو که تا به امروز کسی ثبت نکرده وارد کتاب گینس کنن.

این دو معلم اگه بتونن مسافرت رو به همراه این سه چرخه ادامه و از شیلی هم عبور کنن اولین آدمایی هستن که دور دنیا رو به کمک یه سه چرخه طی کردن.

اونا در طول سفر سختیای بسیاری هم داشتن مثلا در بیشتر از ۷۰ کیلومتر از راه اونا مجبور بودن سه چرخه رو هل بدن. این مسافرت ماه آینده در برزیل به پایان می رسه.

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

بازنشر باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *