سریعترین شارژر جهان + عکس

مبتکران آمریکایی شارژی ساخته ان که می تونه در آن واحد و به طور همزمان ۶ وسیله الکترونیکی رو شارژ کنه.

به گزارش آلامتو به نقل از خبرگزاری مهر، به گفته سازندگان All-Dock، این دستگاه می تونه در کمتر از یه ساعت، یه تلفن هوشمند رو تا ۸۰ درصد ظرفیت خود شارژ کنه.

این دستگاه واسه سازگاری با وسایل خاص، پورتای مشخص نداره اما یه سری شکافا در اون طراحی شده که با هر وسیله الکترونیکی منطبق می شه.

سریعترین شارژر جهان با توان شارژ همزمان 6 دستگاه

این شارژر در سه اندازه عرضه شده که کوچیک ترین اونا از نظر اندازه ۲۲۰ در ۱۱۳ در ۶۱ میلی متره و چهار درگاه یو اس بی داره.

شارژر اندازه متوسط که اون هم ۴ درگاه یو اس بی داره از نظر طول و عرض به اندازه داداش اندازه کوچیک خود بوده اما عمق اون ۱۴۲ میلی متره.

بزرگ ترین شارژر می تونه به طور همزمان ۶ دستگاه رو شارژ کنه. اندازه اون ۳۱۵ در ۱۷۳ در ۶۴ میلی متره. در همه این سه مدل فضای بین شکافای شارژر ۱۳.۵ میلی متره.

worlds-fastest-charger2

از اونجا که همه سیم و لوازم جانبی در زیر این شارژر مخفی می شه، ظاهر اون بسیار مرتبه مخصوصا وقتی که چندین وسیله الکترونیکی همراه در آن واحد بوسیله این شارژ ، شارژ می شن.

معمولا شارژ ۶ وسیله به معنی یه عالمه از سیما و کابلا در کنار شارژره اما این شارژر می تونه به مرتب شدن فضا کمک به سزایی بکنه.

با در نظر گرفتن اندازه مناسب این شارژر، کاربر می تونه در زمان شارژ موبایل و یا تبلت خود، تصاویر ویدیویی موجود در اون رو مشاهده کنه.

این شارژر در سه رنگ مشکی، سفید و قهوه ای گردویی عرضه شده.

در حالی که این شارژرها در اندازه انبوه به بازار عرضه نشده اما علاقمندان می تونن اندازه کوچیک اون رو با قیمت ۵۹ دلار، اندازه متوسط ۸۹ دلار و اندازه بزرگ اون رو با قیمت ۱۱۹ دلار پیش سفارش داده و از ماه مه اونا رو دریافت کنن.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *