سریال قلب یخی دل شکسته است نه ورشکسته

سریال قلب یخی دل شکسته س نه ورشکسته

به دنبال درج مصاحبه ای تخیلی با کار گردان مجموعه“ قلب یخی“ در یکی از خبر گزاریا ، شرکت تصویر دنیای هنر توضیحاتی رو ارائه کرده . سری اول مجموعه “ قلب یخی “ به عنوان اولین سریال جداگونه شبکه نمایش خونگی ، با یه عالمه از ستارگان سینمای ایران در نیمه اول سال ۱۳۸۹ تولید و در اختیار علاقمندان قرار گرفت .

استقبال مخاطب از تولید سریال در شبکه نمایش خونگی به حدی بود که منتهی به ورود سریال دیگری در این شبکه گردید . در این فاصله سود جویان و فرصت طلبان با کپی غیر مجاز قسمتای جور واجور مجموعه “قلب یخی “و ارائه DVD غیر مجاز اونا به بازار علاوه بر سود هنگفت خود ضربه سنگینی به گروه تولید کننده این سریال وارد آوردن.

سرمایه گذاران و جفت و جور کننده این سریال ، به پاس پشتیبانی مخاطبین از این مجموعه و هدفی که به موفقیت این ابتکار می رسید کار رو تا آخر ادامه داده و فصل یه رو به پایان رساندند . در شروع تولید فصل دوم و واسه جلوگیری از اتفاقاتی که طی پخش قسمت اول به وقوع ملحق شد ، گروه تولید و جفت و جور این سریال در حال پیدا کردن راه کارایی هستن که با حل مشکلات ، رفع کمبودها ، قسمت دوم سریال با بهترین شرایط و کمترین مشکلات به دست مخاطب برسه و لازمه رسیدن به این مهم صرف دقت و کارشناسی دوباره و کامل روند تولید و پخش این سریال بود.

آقای سید کمال طباطبائی جفت و جور کننده محترم الان مراحل پیش تولید رو سپری کرد و تصویر دنیای هنر اعلام میکنه بازم که کنار این پروژه مهم هستیم و اصلا بحث ورشکستگی مطرح نبوده و نیس. فقط مجموعه عوامل سریال “قلب یخی “ از مشکلات ، سوء کاربرده ها و افزایش و کپی غیر قانونی قسمت اول دل شکسته شده و امیدواره با پشتیبانی نه هادها و ارگانای ذیر بط این مشکلات واسه همیشه حل شده و دیگه تماشاگر قاچاق CD و تولید و افزایش غیر مجاز اون نباشیم .

 

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *