سرسخت ترین موبایل جهان + عکس

 

به گزارش خبرگزاری مهر، واسه اثبات توانایی این گوشی موبایل که نسخه ای پیشرفت یافته از مدل Toughphone هستش اونو پشت یه خودرو بسته و با سرعت ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت روی زمین کشیدن بعد اونو در زیر دو تن سنگ مدفون کرده و در آخر به مدت ۶ ساعت در زیر آب نگه داشتن. دشواریایی که هیچ تاثیری روی کارکرد اون نداشت.

دو شرکت Data select و JCB با همکاری همدیگه موفق به ساخت این گوشی موبایل شدن که با در نظر گرفتن آزمایشهای سختی که روی اون انجام گرفته میشه اونو فنا ناپذیر خواند.

گوشی موبایل Tradesman واسه آدمایی که در فضاهای باز کار می کنن بسیار به درد بخور هستش، محیطهایی که در اون بارش باران و یا حوادث جور واجور می تونه روی وسایل معمولی اثر داغون کننده داشته باشه.

شرکت سازنده Tradesman  از روز رونمایی از این گوشی تا حالا یعنی طی سه روز گذشته در حدود چهار هزار سفارش پیش خرید دریافت کرده.

به گفته سخنگوی شرکت JCB، این تلفنهای همراه جون سخت واسه استفاده در شرایط کاری سخت بسیار مناسب بوده و مورد علاقه آدمایی هستش که به زندگی صحرایی عادت کردن، آدمایی که بیشتر زندگی خود رو به کوهنوردی، قایقرانی و یا اسکی کردن می گذرونن.

براساس گزارش تلگراف، قیمت گوشیای مقاوم و ضد آب Tradesman در حدود ۷۰ دلار اعلام شده.

جمع آوری : آلامتو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *