سردار آزمون به آرسنال می رود

روزنامه انگلیسی مترو از پیشنهاد ۲ میلیون یوروریی آرسنال واسه جذب سردار آزمون خبر داد.

به گزارش آلامتو به نقل از فرارو، سردار آزمون مهاجم جوون ایرونی که در تیم روبین کازان روسیه بازی می کنه مورد توجه آرسن ونگر و باشگاه آرسنال قرار گرفته. آزمون که در این فصل نمایش قابل قبولی در این باشگاه روسی داشته چندین پیشنهاد جور واجور داشته که تا حالا همه اونا در حد ادعا مونده. به گزارش روزنامه “مترو” سردار آزمون ۱۹ ساله در رقابت های این فصل لیگ روسیه کارکرد خوبی داشته و باعث شده تیم هایی چون آرسنال، میلان و یوونتوس تمایل خودشون رو واسه جذب این بازیکن ایرونی اعلام کنن.

به نوشته این روزنامه باشگاه آرسنال که در جذب بازیکنان جوون سابقه زیادی داره، بازی های سردار آزمون رو در تیم ملی جوانان ایران و باشگاه روبین کازان دیده و با مبلغ ۲ میلیون یورو خواهان جذب این بازیکن ایرونی شده.

سردار آزمون در گفت وگو با روزنامه های روسیه ای از پیشنهاد آرسنال استقبال کرده و حضور در این تیم لندنی رو یه افتخار واسه خود دونسته. این در شرایطی که آزمون در گفت و گوی کوتاهی که با ” ایسنا ” داشته ضمن تایید این خبر اولویت رو به باشگاه روبین کازان داده:« واقعا خوشحالم. دریافت اینجور پیشنهادی واسه من باعث افتخاره و خدا رو از این واسه شکر می کنم. با این حال در وضعیت فعلی تموم فکر و ذکر من روبین کازان و بازی های آینده س. بعد از پایان بازی ام در روبین کازان به این پیشنهاد فکر می کنم. »

آزمون در آخر درباره اینکه حضور در جام جهانی کمک می کنه بازیکنانی مثل شما بیشتر در چشم باشن گفت:« حتما همینطوره. تموم تلاشم اینه که با تیم ملی به جام جهانی بروم. اول به فکر موفقیت تیم ملی کشورم هستم و بعد از اون تلاش می کنم جایگاه خوبی رو در فوتبال اروپا پیدا کنم.»

سردار آزمون محبوب ترین بازیکن تیم روستوف + عکس اینستاگرام

ملاقات سردار آزمون از سارا عبدالملکی در بیمارستان+عکس

سردار آزمون فرارو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *