سرانجام تلخ عشق اینترنتی

آخرسر تلخ عشق اینترنتی

اون عاشق شده بود و هرچه من و پدرش گفتیم این دختر به درد تونمی خوره فایده ای نداشت. احسان حرفامون رو به مسخره می گرفت و می گفت اگه به خواستگاری دختر مورد علاقه اش نریم دست به خودکشی میزنه.

من و شوهرم در چندین جلسه درباره این مسئله با هم صحبت کردیم اما به نتیجه ای نرسیدیم و به پسرمون گفتیم که این ازدواج به صلاح تو نیس و باید مثل برادرت با دختر اصل و نسب داری ازدواج کنی.

احسان که از راه چت و اینترنت با مهسا آشنا شده بود واسه آخرین بار تهدید کرد که تصمیم خودشو گرفته و می خواد ازدواج کنه.پسرم در آخر یکه و فقط به خواستگاری رفت و با مهسا ازدواج کرد. این ماجرا قلب ما رو شکست و از نظر عاطفی خیلی واسه مون گران تموم شد چون جلوی دوست و آشنا سرافکنده شدیم.

مادر عزادار در دایره اجتماعی کلانتری طبرسی جنوبی مشهد اضافه کرد: احسان بعد از ازدواج، با من و پدرش قطع رابطه کرد و هیچ خبری از اون نداشتیم تا این که پس از گذشت یه سال، یه روز سر و کله اش پیدا شد و در حالی که پشیمون و پشیمون بود و گریه می کرد گفت: مهسا با باندهای فساد رابطه داره و در این مدت نقشه داشته که اون رو هم اغفال کنه و به گناه و معصیت بکشونه.

شنیدن این حرفا از زبون پسری که آرزوهای زیادی براش داشتیم قلب ما رو به درد آورد. من و شوهرم اشتباهات اون رو ندیده گرفتیم و پسرمون رو با آغوش باز پناه دادیم و کمکش کردیم تا همسرش رو طلاق بده.اما افسوس که این شکست بزرگ، پسرم رو دپرس و بی حوصله کرد و اون با احساس پوچی و دلتنگی که داشت خونه نشین شد.اوایل فکر می کردیم اعتیاد پیدا کرده ولی این طور نبود و احسان فقط از نظر روحی و روانی دچار مشکل شده بود. ما چندین برنامه مسافرت گذاشتیم و تلاش کردیم فضای خونه رو آروم و خوشحال نگه داریم تا پسرم روحیه بگیره ولی اون که از کرده خود پشیمون شده بود کارش به مصرف داروهای آروم بخش کشیده شد.

بدیش اینه چند روز قبل وقتی که من و شوهرم واسه کاری به خونه خواهرم رفته بودیم و احسان داخل خونه تنها بود با در نظر گرفتن وضعیت روحی که داشت دست به خودکشی زد و وقتی ما بالای سرش رسیدیم که بدنش غرق در خون بود و نفس نمی کشید.

مادر دل شکسته با چشمانی اشک بار گفت: ما پس از انجام تشریفات قانونی جسد پسرم رو به خاک سپردیم و از بچه ای که با هزار خون دل بزرگ کرده بودیم یه قاب عکس واسه مون موند .

جمع آوری: آلامتو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *