کار در ارتفاع : تیم ارتفاع کاران آسمان

موارد ایمنی در حین انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما

-نحوه جاسازی سنگ در نما و طناب مورد استفاده در در ان باید استاندارد باشد.

همچنین مواردی چون قطر سنگ، ابعاد سنگ، نوع مصالح مورد استفاده در هنگام نصب سنگ، مواد استفاده شده در ساختار دیواری که سنگ بر روی ان نصب

شده نیز باید مورد برسی قرار گیرد.

نصب رولپلاک روی دیوار ساختمان باید به طور استاندارد و فاصله معین زده شود تا سنگ ها در جای خود ثابت شوند.نصب پیچ و رولپلاک سنگ نما به این صورت است که بعد از سوراخ کاری نما با دریل های مخصوص پیچ ها داخل سوراخ کارگذاری می شود و با چکش داخل سوراخ زده می شود و بعد از آن با پیچ بند سفت می کنند و روی آن را رنگ و یا بتونه می زنند.

موارد فوق حتما توسط سرپرست کارگزار باید چک و از نحوه انجام ان نیز میبایست اطمینان حاصل کرد.

بعد از انجام برسی های ایمنی اجرای پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان انجام میپذیرد.

-نوع جنس سنگ و طناب مورد استفاده در نما باید مرغوب باشد.

-رگه های موجود در سنگ و کیفیت سنگ و راپل باید مناسب باشد.

 

روش نصب سنگ نما :

پیچ و رولپلاک نما با طناب، خدمات نمای ساختمان با طناب

برداشت اندازه سنگهای افتاده و معیوب جهت تهیه سنگ جایگزین

برشکاری  و اندازه کردن سنگ ها با مینی فرز

سوراخ کاری سنگها بر روی زمین

پاکسازی محل قرار گرفتن سنگ بر روی نما

چسب زدن پشت سنگ (چسب سنگ) و پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما

پوشاندن کلیه پیچ های استفاده شده در نصب سنگ ها با بتونه همرنگ سنگ جهت مخفی کردن محل پیچ و رولپلاک سنگ نما

بکارگیری چسبهای ضد زلزله برای چسباندن سنگ های با عرض کم که امکان پیچ و رولپلاک کردن آن ها وجود ندارد

چسبکاری ژوئن بین سنگ های باریک کمتر از ۱۰ سانتی متر (مستعد ریزش) با چسب ضد زلزله

بند کشی سنگ های نصب شده با ملات همرنگ جهت جلوگیری از ورود آب

پیچ رولپلاک نما با راپل به جای داربست

کار پیچ رولپلاک نما قبلا با داربست انجام می شد و هنوز هم عده زیادی تصور می کنند که بدون داربست نمی توان این کار را انجام داد؛ البته که بازار سازی افرادی که تخصصشان کار با داربست است هم بی تاثیر نیست!

راپل ابزاری مدرن، کم دردسر، قابل استفاده در مکان های شلوغ و بسیار ایمن است امروز در تمامی خدمات مربوط به نما، در حال پیشی گرفتن از داربست می باشد.

دلایل اصلی آن هم مواردی است که رو به رو به آن اشاره شده است.برای پیچ رولپلاک کردن سنگ نما، دریل هایی هم حمل می شود که بسته به نوع جنس سنگ، متفاوت هستند و در اینجا می توان گفت انجام کار برای برخی سنگ ها مثل مرمریت و سنگ های چینی با راپل امکان پذیر نیست؛ اما متداول ترین سنگ نما های ایران تراورتن و گرانیت هستند که بطور کامل تحت پوشش راپل می باشند.۲ طناب در استفاده از راپل وجود دارد که یکی از آن ها صرفا برای پشتیبانی و جلوگیری از بروز خطر برای راپل کار است؛

 

تسلط پیچ رولپلاک کار با راپل:در خدمات راپل برای خیلی از مشتریان جای سوالی که پیش می آید اینست:که آیا پیچ رولپلاک کار نما تسلط کافی برای سفت کردن پیچ و سوراخکاری سنگ نما را دارد؟

 

این سوالی است که خیلی از مردم برای اینکه با این حرفه زیاد آشناییت ندارند پیش می آید.فردی که عمل پیچ و رولپلاک نما بدون داربست را انجام میدهد دوره دیده است.یعنی افرادی که وارد حرفه پیچ کردن سنگ نما میشوند در روزهای اول به صورت آموزشی کار را یاد میگیرند.

 

منظور از تسلط داشتن روی طناب اینست که در طبقات بالایی مشکلی برای راپلکار پیش نمی آید.اما دو طبقه از بالای ساختمان که به پایین فرود می‌آیند آونگ فرد راپلکار زیاد میشود.در اینگونه موارد ابزاری در روش کار با طناب وجود دارد که با بهره گرفتن از آن فرد به سطح دیواره میچسبدو بنابراین راحت و مسلط به کار خود ادامه میدهد و آونگ طناب از بین میرود.

 

برای از بین بردن آونگ و تسلط پیدا کردن روی نمای ساختمان از قلاب و دستک میتوان استفاده کرد.قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما:برای استعلام از قیمت پیچ رولپلاک نما و هزینه پیچ کردن سنگ نما معمولا اگر عکس نمای ساختمان را داشته باشید,باید به شمارهای داخل سایت بفرستید و قیمت بگیرید.و اگر عکس نمای ساختمان در دسترس نباشد شما میتوانید آدرس محل ساختمان را به شمارهای درون سایت بفرستید تا از خدمات رایگان ما بهرمند شوید.برای استعلام حدودی قیمت و هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما بهر ساختمان و تعداد طبقات و جنس و نوع سنگ نما و نوع طراحی نما که آیا ابزار دارد و یا خیر؟همگی در قیمت رولپلاک نما تاثیر گذارند.

https://namashoyi.com/Uploads/Web/pages/pichrolpelak-ertefakaran-aseman%20-%20Copy%201.jpg

نصب پیچ رولپلاک نما با روش های مختلفی انجام می شود روش نصب پیچ رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست و با طناب بسیار ساده و با ابزار کار در ارتفاع انجام می شود

نحوه نصب پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با پیچ های فولادی که به پیچ چوب معروف است و با رول پلاک های پلاستیکی تثبیت می شود.

تیم ارتفاع کاران آسمان همه کارهای خدماتی کار در ارتفاع از جمله :

نماشویی

پیچ رولپلاک نما

نقاشی و رنگ آمیزی نما

درزگیری نما ، ماستیک و بتونه

ایزوگام و آبب ندی در ارتفاع

پوشش درز انقطاع ساختمان

نصب توری مرغی و حصار پاسیو

را بدون داربست و به وسیله ی طناب انجام می دهد.