سریال جدید میرباقری به نام “یلدا” + تصاویر

 قرار بود مجموعه «یلدا» در نمیه اول محرم از شبکه یه پخش شه، اما سازندگان سریال نتونستن تولید اون رو به پایان برسانند و در آخر پخش این سریال به نیمه دوم ماه صفر افتاد.

البته در این فاصله شبکه پخش کننده سریال هم تغییر کرد و شبکه سه هم کاندیدای پخش این سریال شد و در آخر هنوز مشخص نیس که «یلدا» سهم شبکه یه می شه یا شبکه سه.

الان هم سازندگان سریال واسه رسوندن سریال به نیمه دوم ماه صفر کار رو با دو گروه کارگردانی پیش می برند و حسن میرباقری کارگردان گروه اول و داوود میرباقری کارگردان گروه دوم کاره.

گروه سازنده «یلدا» الان در بسطام به سر می برند و تا هفته آینده واسه تصویربرداری بخش های پایانی سریال به تهران برمی گردند.

منزل حاج ممدلی، قهوه خونه، منزل عاطفه، بیمارستان، خیابون ها و جاده کوهستانی لوکیشن های اصلی این مجموعه در بسطامه.

هم اینکه تو تهران هم منزل علی، منزل آفاق، مزون لباس، فرودگاه امام و ایستگاه راه آهن لوکیشن های اصلی این اثر رو تشکیل میدن.

در خلاصه داستان «یلدا» آمده: حاج محمد علی زاهدی مشهور به ممدلی که سالهاست سنت تعزیه خانی رو در شهرستان بسطام حفظ کرده با نزدیک شدن زمان مرگش احساس می کنه که خطا یا گناهی در گذشته باعث تنهایی و پریشونی امروز اون و دور افتادن بچه هاش از اصالت هاست. ایشون به جستجو در گذشته اش می پردازه…

محمدرضا شریفی نیا، فریبا کوثری، الهام پاوه نژاد، حمیدرضا آذرنگ، کاظم هژیرآزاد، سیدمهرداد ضیائی، حامد میرباقری، بیژن افشار، ساغر عزیزی، اکبر سلطان علی، حمید عطایی، با معرفی سحر در نقش یلدا، با هنرمندی اسماعیل خلج و چنگیز جلیلوند و با حضور حسن سرچاهی، سیروس تقی نژاد، مسعود رحیم زاده، محمد عرب اسدی و فریدون امیرعبدالهی.

هم اینکه فهرست پایانی عوامل پشت دوربین این اثر عبارتند از: نویسندگان فیلمنامه: الهه میرباقری، آزاده محسنی، بازنویسی  فیلمنامه و مشاور کارگردان: داود میرباقری، مدیر تصویربرداری: رضا غفاری، دستیار اول کارگردان: رضا اصغری، مدیر تولید: امیر سطان زاده، مشاور هنری و تولید: مهران برومند، طراح گریم: محسن موسوی، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، دستیار دوم کارگردان: حمیدرضا میلاد، دستیار سوم کارگردان: غزال خوش رزم، مدیر تدارکات: سعید نظری، منشی صحنه: مارال فتحی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: مسعود پاکدل.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *