سریال جدید مهران مدیری در نوروز ۱۳۹۰

سریال جدید مهران مدیری در نوروز ۱۳۹۰

مدیر شبکه سه هم اینکه درباره شایعه هایی دور و بر ممنوع الفعالیت بودن بعضی طنزسازان مثل مهران مدیری و رضا عطاران در تلویزیون هم گفت….

مهران مدیری طرح اولیه یه سریال رو واسه تولید به شبکه سه سیما نشون داد.

علی اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سه سیما در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره برنامه ریزی شبکه سه سیما دور و بر برنامه های طنز این شبکه گفت: ساخت سریال «ساختمون پزشکان» به کارگردانی سروش صحت تازگیا کلید خورده و بنا داریم پخش این سریال رو بعد از محرم شروع کنیم.

: در این سریال بازیگران خوبی هستن و با در نظر گرفتن داستانی که داره، پیش بینی می کنیم که بتونه مخاطبان بسیاری رو به خود جلب کنه.

پورمحمدی هم اینکه در ادامه سخنان خود به سریال «خوش نشین ها» اشاره کرد و گفت: من در کل با در نظر گرفتن تیم و گروه سازنده از این سریال راضی هستم. «خوش نشین ها» در زمان پخش خود تونست بیشتر از ۷۰ درصد مخاطب با ۹۰ درصد اندازه علاقه مندی به خود جلب کنه.

مدیر شبکه سه هم اینکه درباره شایعه هایی دور و بر ممنوع الفعالیت بودن بعضی طنزسازان مثل مهران مدیری و رضا عطاران در تلویزیون هم گفت: اصلا همچین چیزی نبوده و اگه این افراد طرح خوبی به تلویزیون ارائه کنن ما حتما استقبال می کنیم.

ایشون در آخر از ارائه طرح یه سریال طنز از راه مهران مدیری به شبکه سه خبر داد و گفت: مهران مدیری طرح یه سریال طنز رو به شبکه سه ارائه کرده که اگه تصویب شه، این سریال رو می کنیم.

به گزارش فارس، پیش بینی می شه شبکه سه سیما می خواد سریال نوروزی خود رو مانند سالای پیش به «مهران مدیری» بسپارد.

 

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *