سرویس پیامک صوتی ایرانسل

سرویس پیشرفته اس ام اس صوتی به مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل عرضه شد.

ایرانسل اعلام کرد مشترکین سیم کارت های اعتباری می تونن هر زمان که مایل باشن با شماره گیری تلفن نشون دهنده رایگان ۷۱۹، تا ۶۰ ثانیه واسه مشترک مورد نظر خود به صورت صوتی پیام ارسال کنن.

پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل قرار گرفته تا بتونن پیام خود رو خیلی سریع پس از ضبط و یا در روز و ساعت دلخواه خود به یکی از سه روش فرستادن اس ام اس، تماس خودکار و یا پیام چند رسانه یی (MMS) واسه مخاطب دلخواه خود ارسال کنن.

درروش پیامکی، مشترک مورد نظر با دریافت یه اس ام اس، از اینکه اس ام اس صوتی واسه ایشون فرستاده شده باخبر می شه و می تونه با تماس با شماره های ۷۱۹ اس ام اس صوتی خود رو بشنوه.

در روش تماس خودکار، سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و پیام صوتی ضبط شده رو واسه ایشون پخش می کنه و در روش ارسال از راه پیام چند رسانه یی هم پیام ضبط شده به صورت یه فایل صوتی واسه مشترک مورد نظر ارسال می شه.

اما از دیگر توانایی های این سرویس می توان به امکان فرستادن یه اس ام اس صوتی واسه چند مشترک و فرستادن پیام های صوتی دریافت شده واسه دیگه مشترکین به روش های جور واجور از جمله فرستادن اس ام اس، تماس خودکار و یا پیام چند رسانه یی اشاره کرد.

هزینه ارسال هر اس ام اس صوتی واسه مشترکین سیم کارت های اعتباری ۶۲۰ ریال تعیین شده.

براساس این گزارش، واسه دریافت اس ام اس صوتی از راه بستر پیام چندرسانه یی، گیرنده پیام باید اول تنظیمات مربوط به MMS ایرانسل رو از راه شماره گیری کد دستوری #۵*۳*۱۳۰* دریافت و برابر دستورالعمل ارسالی، برروی گوشی خود نصب کرده باشه.

ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *