سرویس مسجدیاب ایرانسل راه اندازی شد

irancellواسه اولین بار در ایران، همزمان با دهه تکریم و تبیین جایگاه مسجد در جامعه و در آستانه حلول ماه مبارک رمضان، امکان دریافت نشانی و نقشه نزدیکترین مسجد براساس موقعیت جغرافیای مشترک و بدون نیاز به نرم افزار و سخت افزار خاص، واسه مشترکین ایرانسل ممکن شد.

به گزارش هم شارژ به نقل از ایسنا؛ خدمات اطلاعات شهری ایرانسل برمبنای عرضه اطلاعات لازم مشترکین براساس موقعیت جغرافیای جفت و جور شده و خواهندگان به کار گیری این خدمات می تونن اماکن لازم خود رو خیلی راحت پیدا کرده و نشانی و نقشه نزدیک ترین محل مورد نظر خود رو از راه پیام کوتاه و یا پیام چندرسانه ای (MMS) دریافت کنن.

در فاز اول عرضه سرویس اطلاعات شهری ایرانسل، مشترکین می تونن با شماره گیری کد دستوری #۸*۸۹۸* خیلی راحت و بدون نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار یا گوشی موبایل خاص، نشانی وموقعیت مساجد دور و بر خود رو به صورت پیامکی و یا نشانی اونا رو روی نقشه از راه پیام چندرسانه ای دریافت کنن.

سرویس اطلاعات شهری ایرانسل الان در مرحله اول راه اندازی، نشانی و موقعیت ۵۰۰۰ مسجد در ۵۱ شهر کشور رو در دسترس خواهندگان قرار می دهد.

خواهندگان علاقه مند به به کار گیری این خدمت جدید، باید درابتدا با شماره گیری کد دستوری #۸*۸۹۸* در سرویس نمای دوستان ایرانسل به صورت رایگان ثبت نام کرده و بعد با به کار گیری فهرست های مربوطه، از خدمات اطلاعات شهری ایرانسل استفاده کنن.

هزینه به کار گیری این سرویس واسه دریافت اطلاعات از راه اس ام اس ۵۰۰ ریال و از راه پیام چندرسانه ای به همراه نقشه ۷۵۰ ریال در نظر گرفته شده.

براساس این گزارش، به زودی همه بانکها، بیمارستانها و مراکز تفریحی از جمله سینماها و دیگه مراکز خدماتی در سراسر کشور هم به فهرست خدمات اطلاعات شهری ایرانسل اضافه می شن و صاحبان کار و کاسبی هم می تونن از راه پورتال نمای ایرانسل، نسبت به ثبت نقاط تجاری و اداری خود جهت معرفی به مشترکین علاقه مند به به کار گیری این خدمات دست به کار شن و اینطوری علاوه بر معرفی و تبلیغ اجناس خود، تخفیف ها و پیشنهادهای خاص خود رو هم به سهولت به اطلاع مشترکین برسانند.

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *