سرقت از بانک فقط با یک درخواست ساده!+عکس

مرد ۲۳ ساله ای به نام ” دومینیک آلفونسکا” در حالی در بانک قدم گذاشت ، که نوشته ای با درخواست ۱۵۰ هزاد دلار وام در دست داشت و اون رو به فرد پشت باجه بانک داد.

ایشون بعد از سرقت خود فیلم  و عکس گرفت و اون رو با تکبر و فخر فروشی در اینترنت منتشر کرد.

همونطور که انتظار می رفت ، این دزد عاشق جلب توجه، در عرض ۲۰ دقیقه پس از منتشر کردن عکس سرقت خود در شبکه اینستاگرام ،دستگیر شد.

اما در کمال تعجب ،” آلفونسکا” تموم تقصیر رو گردن بانکدار انداخت و گفت “اون زن می تونست درخواست پولش رو رد کنه. چون که اون خیلی ساده درخواست وام کرد و زنی که پشت باجه بود ، مبلغ درخواستی رو به اون داد.”

ایشون اضافه کرد: بعد از گرفتن پولها به سرعت بانک رو ترک کردم.پلیس ۳ یا ۴ دقیقه بعد از رفتن من به بانک اومد و من از اینکه تنها ۱ دقیقه بعد از به صدا درآمدن آژیر خطر تونستم بانک رو ترک کنم ، معذرت خواهی می کنم!

این مرد ۲۳ ساله اونقدر زمان داشت که از سرقت خود عکس بگیره و جلوی دوستانش در شبکه اینستاگرام به خود ببالد. اما چیزی نگذشت که پلیس اون رو به اتهام سرقت در بانکی واقع در” ویرجینیا بیچ” در ایالت ویرجینیا آمریکا دستگیر کرد.

رفتار هوشمندانه ” آلفونسکا” بر این موضوع تاکید داره که اون یه دزد بانک نیس.

“آلفونسکا” به رسانه های تلویزیونی گفت: من واقعا نمی دونم چیجوری یه دزد هستم. من فقط واسه پول از بانک درخواست کردم و زن پشت باجه هم این پول رو به من داد.اون می تونست درخواست منو رد کنه و بعد من اونجا رو ترک می کردم.

” آلفونسکا” اضافه کرد : این یه تصمیم سخت واسه اون زن بود. اون باید تصمیم می گرفت به درخواست من جواب مثبت بده یا منفی، اگه اون رد می کرد من بانک رو بدون هیچ پولی ترک می کردم.

” آلفونسکا” اقرار کرد در اون لحظه از روی عمد و به طور کامل سنجیده شده از کلمات با ادب واسه راضی کردن اون زن استفاده کرد ،چون که اگه اون یه دزد حرفه ای بود از نقاب استفاده می کرد.

ایشون بیان داشت: من مثل همه آدما رفتار کرده و مبادرت به دزدی نکردم! من فقط با هوش خود جلو رفتم و حالا بدون هیچ دلیلی متهم هستم.

” آلفونسکا” گفت: به خاطر این از سرقت فیلم گرفته که از خود در مقابل مسئولینی که ممکن بود اون رو به مسلح بودن در این سرقت متهم کنن، دفاع کنه.

” آلفونسکا”  که به خاطر جلب توجه و خود ستایی در اینترنت، دست به این اقدام زده،حالا در بازداشتگاه اداره پلیس ” ویرجینیا بیچ ” است و ماه آینده باید در دادگاه خود حضور یابد.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *