سردار آزمون: سرباز تیم ملی‌ام!

سردار آزمون در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایطش و مصدومیتی که دچار اون شده بود، گفت: خدا رو شکر حالا شرایط خوبی دارم و تو یه هفته ای که مجروح بودم چند جلسه زیر نظر دکتر باشگاه تمرینات فیزیوتراپی رو انجام دادم تا بهبود یابم.

: یه هفته از تمرینات تیم دور بودم اما از امروز (سه شنبه) تمرینام رو با تیم شروع کرده ام. بدنم آماده س اما تلاش می کنم تا شرایطم بهتر از این شه و بتونم در سه هفته باقیمونده به روبین کازان کمک کنم.

مهاجم تیم فوتبال روبین کازان که تیمش این هفته در غیاب اون برابر زسکا مسکو شکست خورد، در مورد دیدار هفته آینده روبین کازان برابر اورال گفت: شرایط ما در جدول رده بندی به گونه ایه که هر نتیجه ای بگیریم خیلی فرقی به حال مون نداره اما دیدار با اورال واسه مون حیثیتیه. نمی خواهیم دیگه از رتبه دهم پایین تر بیاییم و به خاطر همین واسه پیروزی در هفته آینده تلاش می کنیم.

در مورد اینکه به خاطر غیبت در تمرینات یه هفته گذشته می تونه برابر اورال بازی کنه یا نه، گفت: این مسئله بستگی به نظر سرمربی تیم مون داره. آقای بیلیالدینوف می خواست در بازی برابر زسکا هم ازم استفاده کنه و حتی به دکتر باشگاه گفته بود منو واسه این دیدار برسانند اما این اتفاق رخ نداد. دکتر باشگاه واسه اینکه مصدومیتم شدید شدن نشه فشار زیادی رو وارد نکرد تا روند درمانم رو در شرایط عادی دنبال کنم.

ایشون با اعلام اینکه واسه حضور در ترکیب روبین کازان مشکلی نداره، اضافه کرد: از نظر بدنی به طور کاملً آماده هستم و می توانم برابر اورال بازی کنم اما باید ببینم شرایطم در تمرینات به چه شکله. اگه سرمربی تصمیم بگیره بازی کنم تموم تلاشم رو واسه پیروزی روبین کازان به کار می گیرم و اگه هم دکتر باشگاه اجازه بازی کردن نده در دو هفته پایانی در خدمت تیم هستم.

مهاجم جوون تیم ملی فوتبال کشورمون در مورد صحبت های کی روش مبنی بر اینکه ایشون رو واسه حضور در تیم ملی بزرگسالان زیر نظر گرفته، گفت: این مسئله واسه من بسیار خوشحال کننده س. صحبت های آقای کی روش به من انگیزه بیشتری داد تا تلاشم رو بیشتر کنم و به تیم ملی کشورم دعوت شوم. مطمئناً اگه به تیم ملی دعوت شوم مانند یه سرباز در خدمت تیم ملی هستم و تموم تلاشم رو می کنم تا رضایت کادر فنی رو جلب کنم.

آزمون در جواب به این سؤال که چقدر احتمال دعوت شدنش به اردوی تیم ملی در اتریش و حضور در جام جهانی رو می دهد، بیان کرد: من نمی توانم در این مورد نظر بدهم و فقط باید منتظر تصمیم آقای کی روش باشم. من در طول این فصل در روبین کازان تلاش زیادی کردم تا علاوه بر کمک به تیم باشگاهی ام، بتونم نظر کادر فنی تیم ملی رو هم جلب کنم. این اتفاق یه بار هم افتاد و از طرف آقای کی روش به تیم ملی دعوت شدم اما به دلیل تداخل بازی های تیم جوانان تنونستم واسه تیم ملی بازی کنم.

ایشون تاکید کرد: حالا هم با انگیزه ای که دارم امیدوارم بتونم در لیست آقای کی روش باشم تا در تمرینات و بازی های دوستانه خودمو اثبات کنم. مطمئناً حضور در جام جهانی واسه هر بازیکنی یه آرزوست و دوست ندارم فرصت حضور در برزیل رو از دست بدهم. اگه به تیم ملی دعوت شوم تموم تلاشم رو می کنم تا در لیست پایانی حضور داشته باشم.

مهاجم جوون تیم ملی فوتبال کشورمون درباره آینده اش و پیشنهاد تیم های آرسنال، میلان و دیگه باشگاه های اروپایی هم گفت: الان به این مسائل فکر نمی کنم و تمرکزم روی بازی های باقیمونده روبین کازانه. پیشنهادهای آرسنال و میلان هم باید از طرف باشگاه پیگیری شه، چون من با روبین کازان قرارداد دارم و هر تصمیمی که باشگاه بگیره به اون عمل می کنم.

سردار آزمون محبوب ترین بازیکن تیم روستوف + عکس اینستاگرام

ملاقات سردار آزمون از سارا عبدالملکی در بیمارستان+عکس

تسنیم سردار آزمون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *