سردار آزمون: حضور در آرسنال رویای من است

sardar

سردار آزمون بازیکن گلستانی تیم روبین‎کازان روسیه که تازگیا پیشنهادهای مختلفی رو از تیم‎های اروپایی واسه بازی در لیگ‎‎های معتبر اروپا دریافت کرده صبح امروز در گفت‎و‎گو با خبرنگاران در استان گلستان گفت: علاقه شخصی خودم از تیم‎هایی که پیشنهاد دارم آرسناله.

: حضور در آرسنال و اینجور تیم‎هایی جزء رویاهایم بود و یکی از بهترین تصمیم‎هایی که می‎توانم بگیرم به نظرم آرسناله.

آزمون در مورد صحت پیشنهاد تیم بارسلونا گفت: بارسلونا هم پیشنهاد دادن اما به صورت آرسنال جدی نبوده.

ایشون در آخر در مورد چگونگی شروع این پیشنهادها هم بیان داشت: این تیم‎ها منو در اسپانیا در ماربلا کاپ بود که رصد کردن و از اونجا یه صحبت کوتاهی با من داشتن و پس از تحقیقاتی که انجام دادن بعد از یه ماه این پیشنهادها به من ارائه شد.

قبل از این سردار آزمون در گفت‎و‎گو با خبرگزاری فارس در مورد پیوستنش به تیم‎های اروپایی گفته بود: تکلیف پیوستنم به این تیم ها بعد از پایان رقابت های لیگ برتر روسیه مشخص می شه.

آزمون هم اینکه در این گفت‎و‎گو پیشنهاد باشگاه یوونتوس واسه جذب اون رو تأیید کرد.

 اشتیاق آرسنال واسه به خدمت گرفتن سردار آزمون

در روزای اولین سال جاری هم سایت «مترو انگلیس» در خبری اعلام کرد آرسنال خواهان به خدمت گرفتن سردار آزمون ملقب به مسی ایرونی با مبلغ ۲ میلیون پونده.

مهاجم ۱۹ ساله و ایرونی تیم فوتبال روبین کازان روسیه بارها با پیراهن این تیم به میدون رفته و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جوون تیم روسی به حساب می رود.

براساس ادعای این سایت توپچی های لندن از مدت ها پیش ستاره ایرونی رو مورد نظر داشته ان و حالا پیشنهاد ۲ میلیون پوندی واسه جذب بازیکن زیر ۲۰ سال ایرونی ارائه کرده ان.

آزمون در مصاحبه ای با سایت روسی اعلام کرده که حضور در آرسنال و لیگ برتر انگلیس واسه اون یه رویا هستش.

به نظر می رسد آرسن ونگر واسه جذب این مهاجم سریع و باتکنیک که فصل ۲۰۱۳ از لیگ برتر ایران و تیم سپاهان راهی روبین کازان شده، مصممه.

این سایت انگلیسی فیلمی از بازی های مهاجم ایرونی رو هم منتشر کرده.

سردار آزمون محبوب ترین بازیکن تیم روستوف + عکس اینستاگرام

ملاقات سردار آزمون از سارا عبدالملکی در بیمارستان+عکس

سردار آزمون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *