سخت ترین نقطه دنیا برای بازدید کجاست؟ +عکس

hardest1

توریستا هرساله به نقاط جور واجور دنیا سفر می کنن و همیشه پولای خود رو تلاش می کنن در راه بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی خرج کنن. جزایر یکی از نقاطی هستن که هرساله آدمای بسیاری رو به خود جذب می کنن.

جزیره “سنتینل شمالی” یکی از نقاط خاصی در دنیاست که شاید توریستای بسیاری دوست داشته باشن به اون سفر کنن ولی اینجا یه نکته خاص هست چون کسی نمی تونه وارد این جزیره بشه و ورود آدمای بافرهنگ به این جزیره ممنوع شده.

آدمایی که در این جزیره زندگی می کنن به نظر می رسه ایده ای از هیچ اتفاق در دنیا ندارن و بازم به مانند آدمای اولیه زندگی می کنن. اونا از آدمای بافرهنگ دوری می ورزند و هرگونه نزدیک شدن خارجیا رو با تیر و سنگ جواب میدن.

تموم این جزیره از درخت پوشیده شده و زیبایی منحصر به فردی داره. به گفته محققان به نظر می رسه آدما از ۶۰ هزار سال پیش تا به امروز در این جزیره زندگی کردن و جمعیت اونا می تونه عددی میان ۴۰ تا ۵۰۰ باشه ولی دقیق اون مشخص نیس.

این جزیره میان میانمار و اندونزی واقع شده و در سال ۲۰۰۴ دچار تسونامی شد ولی بازم مردمون اون از پذیرایی گروه نجات و هلی کوپترهای نجات دوری کرده  و با سنگ به سراغ اونا رفتن.

hardest3

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

بازنشر باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *