ستارگان سینما از چه چیزهایی میترسند؟

fear

ترس واکنشی طبیعی در برابر پدیده های ناشناخته س . وقتی که این عکس العمل به تجربه ای تلخ تبدیل شه ، می تونه ترس بیمارگونه ای رو در فرد بسازه. بعضی از ستارگان معروف هم در تجربه های تلخی که در روبرو شدن با بعضی پدیده های عادی داشتن انگار فوبیا (ترس بیمارگونه) در برابر حتی آسونترین وسایل و پدیده ها گرفتار شدن.

«جانی دپ» : از اونجایی که «دپ» به خوندن رومانهای استفان کینگ علاقه زیادی داره ، وقتی از چهره رنگ شده یه دلقک رو در فیلم Fear of Clowns شدیدا ترسید . به گفته خود «دپ» این چهره تأثیری شیطانی داشت . باحال اینجاس که اون وقتی در فیلم «آلیس در سرزمین عجایب » به اجرای نقش یه دلقک پرداخت.

«» : این ستاره فوتبال که در میدون مُد هم شناخته شده ، از مریضی وسواس رنج می بره. اون میگه : همه چیز باید به طور مرتب و تو یه جهت قرار بگیرن. حتی وقتی که قوطیای نوشابه رو در یخچال می چینم باید این نظم رعایت شه.

«کریستین استوارت» : این ستاره جوون که شدیدا از اسب سواری هول و هراس دارین ، پس از بازی در فیلم «سفیدبرفی و شکارچی» تا حدودی بر اون غلبه کرد. هر چند اون گفته که بازم از اسب سواری بدش میاد.

«بیلی باب تورنتون» : همسر قبلی «آنجلینا جولی» شدیدا از وسایل قدیمی و عتیقه هول و هراس داره . اون میگه : وسایل قدیمی ، عمارتای چند صد ساله ، اسباب و اثاثیه عتیقه و سرهای خشک شده حیوانات اون رو آزار میده .

«نیکل کیدمن» : زیبای استرالیایی از قرار گرفتن در میان بوتها خاطره خوشی نداره . اون که تا الان بازی در فیلمهای اینطوری رو تجربه نکرده ، از حشرات به خصوص از پروانه بدش میاد . باحال اینجاس که اون ترسی از عنکبوت و مار نداره.

«اوپرا وینفری» : گوینده پرحرف تلویزیون از آدامس بدش میاد و  هیچ وقت اجازه به کار گیری آدامس رو در خونه اش نمی ده. اون گفته مادربزرگش مبادرت به جویدن و ترکاندن آدامس داشت و پس از جویدن اونا رو روی کابینت می چسبوند . روی کابینت ردیفهایی از آدامسای جور واجور و رنگارنگ بود که این کار باعث آزار من می شد.

«کیانو ریوز» : ستاره فیلم «ماتریکس» همیشه از تاریکی هول و هراس داره. «ریوز» که سکانسهای زیادی رو در فیلم «ماتریکس» در تاریکی گذرونده گفته از تاریکی به معنی فلسفی اون هول و هراس داره!!!

«جنیفر لاو هویت» : بازیگر فیلم «لیست موکل» همیشه از پلکان استفاده می کنه اون ترس نامعلوم ای نسبت به آسانسور داره.

«ماتیو مک کانایی» : بازیگر فیلم «مایک جادویی» از درب گردان و تونل ترس داره. به گفته خودش هر زمان که قصد عبور از درب گردان رو داره دچار مشکل می شه. اون هم اینکه از ورود به تونل و بعضی اتفاقات احتمالی در اون هول و هراس داره.

«جنیفر انیستون» : اون از سفرهای هوایی بدش میاد . نه فقط فضای کوچیک هواپیما اون رو عصبی می کنه ، بلکه پرواز و فرود هواپیما واسه اون ترسناکه.

«سارا میشل گلر» : اون که نقش «بافی» رو در فیلم «قاتل خون آشام» رو دوش داشته ، ترس بزرگی از قبرستان داره.

«وودی آلن» : چیزی روی زمین نیس که این کارگردان بزرگ از اون نترسد. اون از حشرات ، اشعه خورشید ، سگها ، گوزن ، رنگهای روشن ، بچه ها ، ارتفاع ،  اتاقهای کوچیک ، جمعیت و سرطان هول و هراس داره.

«مدونا» : این خواننده پاپ میگه چیزی ترسناک تر از رعد و برق در دنیا نیس.

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

عکس العمل هنرمندان به درگذشت داوود رشیدی

سینما خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *