ستاره‌‎هایی که از ابتدا بچه مایه‌دار بودند+عکس

بیشتر ما هیچ وقت به معروفیت و ثروت دست پیدا نمیکنیم، که مسئله ای به طور کامل طبیعیه، چون تنها درصد کمی از مردم به این دو دست پیدا می کنن. با این حال بعضی پولدار به دنیا میان و خودشون نیزشهرت و ثروت بیشتر رو به دشت می کنن. شاید مساوی به نظر نرسه، اما خیلی از این افراد، ولی نه همه اونا، پولدار با استعداد و باهوش هم هستن. کدوم ستاره ها قبل از معروف شدن هم حسابای بانکی تپلی داشتن؟

۱. رابین ثیک (۱۵ میلیون دلار)

رابین ثیک خواننده و پسر آلن ثیکه. آلن ثیک در یکی از برنامه های معروف تلویزیونی دهه ۸۰ به نام «Growing Pains » بازی می کرد، ولی با این که از اون زمان زیادی در دنیای رسانه حضور نداشته، از چهره های معروف مخصوصا در کشور خود کانادا هستش. هرچند آلن تو یه برنامه خانوادگی اجرای نقش می کرد، پسرش رابین پولش رو از راه ساختن آهنگا و موزیک ویدیوهای با محتوای ناجور به دست می آورد. معروف ترین آهنگ اون «Blurred Lines »است.

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

۲. پائول گیاماتی (۲۵ میلیون دلار)

ظاهر پائول گیاماتی هیچ وقت مثل هنرپیشهای بزرگ هالیوودی نبوده، اما به واسطه آشنایانی که داشته تونسته به این موقعیت دست پیدا کنه. اون پسر «بارت گیاماتی» است، نامی که اگه از طرفداران بیسبال باشین به گوشتون آشنا میاد. بارت عضو هیئت لیگ ملی و MLB بود.

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

پائول پس از ارث زیادی که به اون رسید و با درآمدی که از هنرپیشگی بدست آورد تونست دارایی خود رو به ۲۵ میلیون دلار برسونه. با وجود اینکه بهترین نقشش رو در فیلم »راه های فرعی» بازی کرده جوانترها اون رو بیشتر با فیلم «دروغگوی چاق گنده» می شناسن که هرچند فیلم خوبی نیس ولی به نظر می رسه مردم اون رو بیشتر دوست دارن.

۳. psy با ( ۲۵ میلیون دلار)

PSY با آهنگ «Gangnam Style » به معروفیت جهانی رسید. این آهنگ اون بیشتر از دو میلیارد بار در سایت یوتیوب بازدید شد، رکوردی که در تاریخ سابقه نداشته. اما اون که از خونواده ای بسیار پولدار از ناحیه گانگنامه قبل از به دست آوردن این معروفیت جهانی هم ثروت بسیاری داشته.

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

پدر اون مدیر اجرایی یه شرکت تولید کننده اجناس نیمه رسانا بود، شغلی که حتی اگه به اندازه خوانندگی باحال نباشه هم درآمد خوبی داره. اگه به خاطر خوانندگی نبود اون هم شغل پدرش رو ادامه می داد. اما اون شغلی که دوست داشت رو ادامه داد. آهنگ اون هرچند واسه ما نامفهوم باشه، بزرگ و کوچیک، اهل هرکجای دنیا که باشیم همراه با اون زمزمه کرده و می خونیم.

۴. آدام لوین (۳۵ میلیون دلار)

آدام لوین زندگی خیلی آرومی نداشته. اون در نوجوونی به صورت تفریحی مواد مخدر مصرف می کرده و وقتی که خیلی جوون بوده والدینش جدایی کردن. با این همه خونواده اون ثروت زیادی داشته. عموی اون نویسنده و پدرش صاحب یه سری از فروشگاه های کوچیک زنجیره ای بوده.

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

گروه اون که در اول با نام Kara’s Flowers شروع به کار کرد، تو یه گاراژ تمرین می کرد و اونا تو یه مهمانی خصوصی واسه اولین بار درخشیدند. کار گروه از همون زمان گرفت وبا نام جدید «مارون فایو» به موفقیتای زیادی رسید و آدام به ثروت زیادی رسید. اون اونقدر پولدار شده که بعضی فکر می کنن به «انجمن مخفی اشراقیون» پیوسته س. ممکنه این شایعه حقیقت داشته باشه ولی تا حالا تایید نشده.

۵. چوی چیس (۵۰ میلیون دلار)

چوی چیس در خونواده سرشناسی متولد شده. به شجره نامه خانوادگی اون که مراجعه کنین افراد معروفی مثل ویرایشگر مجله، نوازنده پیانو، افسر نیرودریایی جنگ جهانی دوم، هنرمند، خواننده اپرا و وارث شرکت کرین دیده می شن. وقتی که چوی بسیار کوچیک بود پدر و مادرش از هم جدا شدن و و پدرش با خونواده پولدار فالگر وصلت کرد که صاحب یه کارخانه بسیار معروف قهوه بودن. چیس تبدیل به یه هنرپیشه و کمدین معروف شد که در زمینه های سیاست،محیط زیست و امور خیره به صورت جدی فعالیت می کنه.

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

۶. اندرسون کوپر (۱۰۰ میلیون دلار)

اندرسون کوپر تو یه خونواده بانفوذ بزرگ شده و خاندانش از میلیونرهای خونواده «واندربیلت» بودن. اون از راه نفوذ خانوادگی اش تونست واسه یه دوره کاراموزی در سازمان سیا پذیرش بگیره، کاری که بدون گذروندن دوره های رسمی آموزشی اگه اینجور خونواده پرنفوذی نداشته باشین تقریبا شدنی نیس. ولی اندرسون عزمشو جزم کرد به روزنامه نگاری روی بیاره. اندرسون با اخبار شبکه یه (که هر روز صبح در مدارس به نمایش گذاشته می شه) شروع کرد. اون با ABC و CNN هم کار کرده. با این حال اگه شما زمینه خانوادگی مثل اندرسون ندارین، بدون داشتن مدرک دانشگاهی بعیده بتونین اینجور موقعیتی بدست بیارین.

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

۷. تیلور سوییفت (۱۰۵ میلیون دلار)

هممون میدونیم که صنعت بانکداری واسه کسائی که میخوان پولدار شن انتخاب مناسبیه. پدر تیلور یه مشاور اقتصادی، پدر بزرگش رئیس بانک و پدر پدربزرگش رئیس بانک و پدر پدر پدربزرگش هم رئیس بانک بوده. بله، درست فهمیدین، چهار نسل موفقیت اقتصادی!

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

خونواده تیلور از پنسیلوانیا به نشویل مهاجرت کردن تا اون بتونه در مورد موسیقی کانتری فعالیت کنه. از اون زمان اون آهنگایی ساخته که ورد زبون همه شده و همه جا میگن. داداش کوچیک تیلور هم تازگیا از دانشگاه نوتردام فارغ التحصیل شده و شرایط خوبی داره. البته نمیشه تاثیر خونواده تیلور رو در این موفقیت ندیده گرفت.

۸. مایلی سایرس (۱۵۰ میلیون دلار)

اگه آهنگ معروف «Achy Breaky Heart » (سال ۱۹۹۲) رو یادتون باشه پس «بیلی ری سایرس»، پدر مایلی، رو می شناسین. بعد از این آهنگ بیلی تا چند سالی با آهنگ هاش جزء برترینای سبک کانتری بود، اما این موفقیت خیلی طولی نکشید. با این حال اونقدر از خوتنندگی درآمد بدست آورد که بتونه موقعیت خوبی واسه مایلی جفت و جور کنه.

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

مایلی همراه با پدرش در برنامه تلویزیونی «هانا مونتانا» در شبکه دیزنی اجرای نقش کرده و به معروفیت رسید. بعد وارد دنیای خوانندگی شد. اون دختر معصوم برنامه کودک واسه همیشه مرده س و شما با خواننده ای عجیب و غریب و غیر قابل پیش بینی رو به رو هستین.

۹. لیدی گاگا (۱۹۰ میلیون دلار)

لیدی گاگا ادعا می کنه که خونواده اش از طبقه پایین بودن ولی اونا در غرب منهتن زندگی کرده و درآمد زیادی داشتن. مطمئنا خوانواده اش اونقدر پول داشتن که بتونن اون رو در نیویورک به یه مدرسه خصوصی بفرستن. پدر و مادرش هر دو در مورد تجارت اینترنتی فعالیت می کنن.

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

لیدی گاگا یکی از پردرآمدترین افراد در صنعت موسیقیه که آهنگ هاش همیشه در لیست پرفروشترینای بیلبورد قرار دارن و سه تا از آهنگش رتبه اول بیلبورد رو به دست آوردن. تورهای کنسرت اون بزرگترین منبع درآمدش هستن. لیدی گاگا با این همه درآمدی که داره می تونه هرلباسی که دلش می خواد بپوشد ولی با این حال لباسای درست شده از گوشت به تن می کنه!

۱۰. جولیا لوئیس دریفوس (۳ میلیارد دلار)

خیلی از مردم وقتی می فهمن که جولیا ۳.۴ میلیارد دلار دارایی داره تعجب زده می شن. درست فهمیدین میلیارررد دلار! اون فقط از هنرپیشگی ۲۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده، ولی ابن مبلغ انگشت کوچیک دارایی اون هم نیس.

ستاره هایی که از اول تولد پولدار بودن

ولی جولیا این همه پول رو از کجا آورده؟ پدر ۸۲ ساله اون ویلیام لوئیس دریفوس، رئیس یکی از شرکتای تامین انرژیه. انرژی در دنیای امروز تجارت بسیار بزرگیه و این شرکت میلیارد دلاری پس از ویلیام به جولیا می رسه. پولدار بودن در سرنوشت جولیا نوشته شده. با این همه جولیا از اون دسته از ستارگانی نیس که موفقیتش وابسته به شانس باشه، اون هنرپیشه بسیار با استعدادیه که در فیلمای «ساینفلد» و «معاون رئیس جمهور» بازی عالی از خود ارائه داده.

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

عکس العمل هنرمندان به درگذشت داوود رشیدی

اخبار داغ سینما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *