ستاره‌های هالیوودی که خانواده‌ای پرجمعیت دارند +عکس

شاید فیلم (Delivery man) رو به جا نیارین .  این فیلم ۲۰ سال قبل تولید شد و ماجراهای مردی که ۵۳۳ بچه داشت رو به تصویر میکشه. نسخه جدیدی این فیلم با بازی «وینس واگن» به زودی اکران می شه. در میان ستارگان بزرگ سینما بعضیا هستن که اصلا از سیاست تک فرزندی پیروی نمی کنن و دوست دارن خونواده هایی بزرگ با تعداد زیادی بچه داشته باشن . بعضی از اونا با ۲ یا ۳ بار ازدواج بین ۶ تا ۱۱ بچه دارن که می تونن تعدادی رو به فرزندی قبول کرده باشن. با این حال اونا زندگی در خونواده ای پر جمعیت رو بهتر می دونن.

«چارلی چاپلین» ؛ ۱۱ بچه

گذشته از دوره ای که «چاپلین» زندگی می کرد ، اون به داشتن یه خونواده بزرگ با تعداد فرزندان زیاد فخر می فروشید.

«مل گیبسون» ؛ ۸ بچه

«گیبسون» پس از ازدواج با «رابین دنیس» بین سالهای ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ صاحب ۷ بچه شد. بچه هشتم اون از یه پیانیست روسی به نام «اُکسانا گریگوریه وا» است.

مل گیبسون

«ادی مورفی» ؛  ۸ بچه

اون از تنها همسرش «نیکل میشل» ۵ بچه داره که بین سالهای  ۱۹۸۹ تا ۲۰۰۲ متولد شدن. مورفی سه بچه هم از رابطه های قبلی اش داره که با آزمایش DNA تعیین هویت شدن.

«کلینت ایستوود» ؛ ۷ بچه

«هری کثیف» حس خوبی به پدر بودن داره. اون ۲ بار ازدواج کرده و از رابطه اش با ۵ زن دیگه ، ۷ بچه داره.

«کوین کاستنر» ؛ ۷ بچه

اون از اولین ازدواجش صاحب ۳ بچه شد . از رابطه اش با «بریجیت رونی» هم یه بچه دیگه و از ازدواج دومش با «کریستین بام گارتنر» هم صاحب ۳ بچه شده.

خونواده «جولی پیت» ؛ ۶ بچه

این زوج هالیوودی صاحب ۳ بچه (از جمله یه ۲ قلو) هستن و ۳ بچه دیگه خود رو از کشورای دیگه به فرزندی پذیرفته ان.

«استیون اسپیلبرگ» ؛ ۶ بچه

کارگردان معروف سینما از وظایف پدرانه خود هم بر میاد. اون پس از ازدواج با «امی آروینگ» (بازیگر فیلم «کری» ) صاحب یه پسر شد. از ازدواج دومش با «کیت کپ شاو» (بازیگر فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ) صاحب ۳ بچه شد . اونا قبل از ازدواجشون ۲ بچه هم پذیرفته بودن.

«رابرت دونیرو» ؛ ۶ بچه

اون رویای «پدرخوانده» رو در سر داره. از ازدواج با «دیان آسوت» همسر اولش یه پسر داره. اون هم اینکه بچه دختر «آبوت» رو به عنوان بچه خونده پذیرفته س. دوقلویی از رابطه اش با «توکی اسمیت» و از همسر دومش «گریسای تاور» هم ۲ بچه داره.

«زک اسنایدر» ؛ ۶ بچه

کارگردان فیلم «مرد فولادی» از ازدواج اولش با «دنیس وبر» ۴ بچه داره. از ازدواج دومش با «دبور اسنایدر» (جفت و جور کننده) هم ۲ بچه داره.

«داستین هافمن» ؛ ۶ بچه

هافمن در سال ۱۹۷۰ با «اون بایرن» ازدواج کرد که نتیجه اون یه بچه دختر بود. اون دختر «بایرن» از ازدواج قبلی رو هم به بچه خوندگی قبول کرد . از همسر دومش «لیزا گاتسگان» هم صاحب ۴ بچه شد.

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

عکس العمل هنرمندان به درگذشت داوود رشیدی

سینما خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *