ستاره‌های فوتبال ایران چه اتومبیل‌هایی سوار می شوند؟

lux

ستاره های فوتبال ایران و اتومبیل هاشون همیشه موضوعی جذاب واسه هوادارانی بودن که اخبار فوتبال و به خصوص موضوعات مربوط به ستاره های محبوب خود رو دنبال می کنن. یکی از نکات حاشیه ای که در مورد ستاره های فوتبال مد نظره به اتومبیل اونا برمیگرده. بارها در گزارشای جور واجور خوندیم که مثلا نکونام پورشه سوار می شه و یا جباری بنز کروکی داره. اما گرون ترین اتومبیلایی که زیر پای فوتبالیستای ایرانیه چیه و چه قیمتی دارن.

مازراتی (یه میلیارد و هشتصد میلیون تومن)

در فوتبال ایران اولین فردی که این اتومبیل لوکس و بسیار گرون رو سوار شد علی دایی بود. اون وقتی که هنوز سرمربی پرسپولیس بود با این اتومبیل در یکی از تمرینات پرسپولیس ظاهر شد تا همه نگاه ها به سمت اتومبیل اون برگرده.

این اتومبیل هنوزم زیر پای علی داییه و یه میلیارد و هشتصد میلیون تومن می ارزه. البته اون تنها مازراتی سوار فوتبال ایران نیس. چهره های دیگری مثل مهدوی کیا هم مازراتی سوار می شن.

پورشه کاین (یه میلیارد و پانصد و هشتاد میلیون تومن)

این نوع اتومبیل اونقدر در فوتبال ایران مد شده بود که بازیکن به محض اینکه با باشگاهی قرارداد امضا می کرد پس از دریافت اولین پیش قسط قرارداد خود اینجور اتومبیلی رو خریداری می کرد! حنیف عمران زاده، مهدوی کیا و چند بازیکن مطرح دیگه اینجور خودرویی رو سوار می شن.

بی ام دبلیو i8 (یه میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون تومن)

علی کریمی مطرح ترین بی ام دبلیو سوار ایرانیه. این بازیکن اسبق پرسپولیسیا با هیچ اتومبیل دیگری به غیر از بی ام دبلیو رانندگی نمی کنه.

البته علی کریمی تنها بی ام دبلیو سوار نیس. بعضی از چهره های شاخص دیگه مثل مهدوی کیا، امید ابراهیمی، احسان حاج صفی و … هم این اتومبیل لوکس رو سوار می شن.

پورشه پانامرا (۹۲۰ میلیون الی یه میلیارد و دویست میلیون تومن)

این یکی رو زیر پای بیشتر ستاره های مطرح و حتی غیر مطرح فوتبال ایران می تونین ببینین، از علی دایی و یحیی گل محمدی گرفته تا پژمان منتظری و جلال حسینی.

بنز مرسدس C200 (525 میلیون تومن)

وقتی بود که اتومبیل لوکس همه ستاره های فوتبال ایران بنز حساب می شد. از همه مدلای این خودروی آلمانی زیر پای تقریبا همه ستاره های فوتبال ایران می تونستید ببینین. حالا امیر قلعه نویی مطرح ترین بنزسواره چون که علی دایی و مهدوی کیا مدت وقتیه که دیگه بنز سوار نمی شن. پرویز مظلومی هم بنز سواری می کنه و البته محسن بنگر.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

جام جم آنلاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *